VIRTUÁLNA REALITA

Je najmodernejší spôsob ako sa zabaviť, vzdelávať a odtrhnúť sa na chvíľu od reálneho sveta.

Ak chcete skúsiť niečo nové, niečo čo vám umožní stať sa niekym úplne iným a dostať sa na miesta o ktorých sa vám ani nesnívalo, u nás ste na správnom mieste.

Čo je to vlastne tá VIRTUÁLNA REALITA?

Sú to okuliare ktoré obsahujú elektroniku s displayom a priamo pred vašimi očami vám vytvoria úplne novú, Virtuálnu realitu.

A čo sa stane po nasadení takýchto okuliarov?

Prenesiete sa do hlbín oceánov, stanete sa superhrdinom bojujúcim proti vesmírnym monštrám, budete vedcom ktorý skúma časti ľudského tela, alebo sa stanete umelcom na nekonečne veľkom trojrozmernom plátne.
Výber záleží len na vás.

Celá partia si vychutná perfektnú zábavu. Hráči ktorý si nasadia okuliare s Virtuálnou realitou sa prenesú do nového sveta. Kamaráti sa však zabavia tiež, pretože uvidia všetko na veľkej 65 palcovej televizií. Ak vás teda príde viacej, môžete sledovať čo sa deje vo virtuálnom svete. Samozrejme máme možnosť aj hry viacerých hráčov a možnosť stretnúť sa vo Virtuálnom svete.

Tématické miestnosti

Keďže Virtuálna Realita má naozaj neobmedzené možnosti, rozdelili sme našu Arenu na tri tématické miestnosti. ČERVENÁ, MODRÁ A ZELENÁ.

Náš Game Room je ideálnym miestom na regeneráciu namáhaného mozgu a relaxáciu od školy a práce :-)

Racing kreslá

Každý závodník sa zamiluje do našej červenej Racing miestnosti kde sa v hre Project Cars 2 na závodných kreslách stane závodníkom Formule 1, alebo si vyskúša legendárnu trať Nürburgring.

Vyzvite sojich kamošov a rozdajte si to až traja na jednej trati. Možností je naozaj nepočítane. A aby toho nebolo málo, po vysadnutí z monopostu F1 si môžete v cooperačných hrách ako Serious Sam alebo Raw Data zmerať sily proti vesmírnym monštrám. Nebojte sa k dispozící bude nekonečný arzenál zbraní a nábojov.

Pohybová miestnost

Všestrannosť je hlavnou črtou našej Modrej pohybovej miestnosti. Adrenalín prúdiaci v žilách na Horských dráhach alebo pokojné pozorovanie korálových útesov.

Rytmus vo vás rozprúdi najoblúbenejšia hudobná hra Beat Saber a milovníci umenia nesmú vynechať Tilt Brush v ktorom máte neobmedzené množstvo nástrojov na tvorbu trojrozmerných umeleckých diel. V rukách máte dva ovládače, ktoré sa podľa danej hry premenia na meče, pištole, ruky alebo paletu nástrojov na malovanie. Už je len na vás akú hru alebo skúsenosť si vyberiete.

Virtualizér plošiny

Najprepracovanejší zážitok z virtuálnej relity zažijete v našej Zelenej miestnosti s plošinami Virtualizér. Plošina posúva zážitok z virtuálnej reality na nový level. Je skonštruovaná tak aby človeku umožnila neobmedzený pohyb vo virtuálnom svete. Pomocou senzorov zachytáva váš pohyb a prenáša ho do virtuálnej reality.

Vy sa tak ocitnete napríklad v Hororovom dome po ktorom sa môžete reálne poprechádzať. Vaše kroky v reálnom svete simulujú pohyb vašej postavy vo svete virtuálnom.

Aké hry máme?

Pozrite sa na ponuku našich najhranejších hier v našom VR menu

Z našej ponuky herných zariadení a množstva hier a skúseností si vyberie naozaj každy. Či už si chcete vychutnat kľudné výhľady bez potreby interakcie, alebo máte chut na trocha adrenalínu a akcie alebo máte náladu potrápiť si hlavu nejakými hlavolamom, u nás si vyberie naozaj každý.

Vstúpte do sveta Virtuálnej reality v príjemnom prostredí a plne vybavenom bare.

Sledujte nové herné tituly na našom Facebooku.