Tie najlepšie hry v našich VR miestnostiach

Vo všetkých troch miestnostiach máme dostatok herných titulov, nájdete u nás tie najnovšie herné pecky.

Na výber je u nás od najakčnejších strieľačiek cez pokojné hry s grafickým zážitkom a v neposlednom rade tie, ktoré vám zamotajú hlavu.

Racing kreslá, multiplayer až pre troch hráčov

Project Cars 2

Dokonalé dobrodružstvo za volantom Project CARS 2 prináša vzrušujúce preteky v prekrásnych vozoch na úžasných miestach.

Autentické a intuitívne ovládanie, skutočne dynamické počasie a rada herných režimov zabezpečí zábavu zo pretekania naozaj pre každého.

Serious Sam VR The Last Hope

Serious Sam je akčná strílečka vo virtuálnej realite, slávny návrat k zlatému veku strieľačiek z prv-nej osoby, kde boli muži sami za seba, nič pre amatérov a ťahanie spúšte, aby sa veci dostali do vašich rúk.

Raw Data

Komplexný boj, v ktorom sa spoločne musíte ubrániť robotom, ktorí nemajú zľutovanie. Chopte sa katany, brokovnice alebo pištole a ukážte im, čo ste zač!

Robo recall

Hráč ovláda Agenta 34, zamestnanca spoločnosti RoboReady, popredného vý-robcu servisných robotov. Ako Recaller je úlohou hráča odstrániť "chybné" ro-boty z obehu.

Pohybová miestnost

No limit roller coaster

Boli ste niekedy na húsenkovej dráhe? Nie?! Nevadí! S hrou No Limits si to viete na vlastnej koži vyskúšať.

Ide o bezpečný zážitok, kedy sa len posadíte na stoličku, necháte sa vyviesť na samotný vrchol, a zábava sa može začať. Váš žalúdok to pocíti, ako keby ste reálne jazdili na húsenkovej dráhe a hlasivky to pocítia tiež. :) Takže posaďte sa, pripútajte sa, a zábava sa môže začať!

Serious sam

V hre Serious Sam bude tvojou úlohou poraziť mimozemské príšery, ktoré obsadili našu Zem. Pripravte sa na super akčnú masakrálnu hru, kde zažijete ozajstné jatká. Prišery budú len tak vybuchovať a ty budeš v neustálom sústredení lebo sa na teba budú valiť zo všetkých strán a nedajú ti ani na chvíľu vydýchnuť.

Táto hra preverí tvoje reflexy a tvojú presnú mušku. Tu nebude čas na chyby. Jedno jediné zaváhanie ťa môže stáť krk :)

Richie’s plank experience

Richie’s Plank Experience je hra, ktorá je veľmi jednoduchá a MEGA zážitková. Nieje to žiadna zdľhavá hra, kde musíte zdolávať kvantitu nástrah. Pointa hry je však v tom, že sa ocitnete na ulici v rušnom meste a vašou úlohou je vyviesť sa výťahom až na to najvyššie poschodie.

Fruit ninja

Určite každý mladý človek už hrál mobilnú hru Ninja Fruit, kde Vám ovocie stále vyskakovalo po displeji a vašou úlohou bolo každé jedno ovocie preseknúť potiahnutím prstom po obrazovke mobilu. Museli ste dávať pozor na to, aby ste si šialenom presekávaní ovocia nezasiahli aj lietajúcu bombu, ktorá vašu hru ukončila.

Beat saber

Beat saber je unikátna rytmická hra na VR. Staň sa tým najlepším hudobným Jediáom a zapíš sa do tabuľky najlepších!

V rytme hudby máš za úlohu přesekávat svetelnými mečmi tóny v podobe kociek, modrých a červených a musíš je zasiahnuť v určitom smere daným mečom. Každý zásah je sprevádzaný skvelými zvukovými a vizuálnými efekty!

Space pirate trainer

Vesmírny pirátsky tréner je oficiálnym trénerom pre pirátov s velkým priestorom vo VR. Vyzdvihnite svoje blastery, nasaďte tenisky a prejdite do siene slávy Space Pirate Trainer.

Gorn

Gorn je mimoriadne násilný simulátor VR gladiátora.

Zničte neobmedzený počet animovaných protivníkov so všetkými zbraňami
od mečov a lukov až po nunčaku, hádzanie nožov alebo dokonca aj holé ruky.

Super hot

Super Hot je hra, ktorá sa radí medzi akčné, ale vôbec by sme sa nestránili ju zaradiť aj medzi logické hry. Vašou úlohou bude stále to isté, zabiť všetkých, ktorí Vám budú stáť v ceste.

Sranda je v tom, že ešte aj v hre ste vo virtuálnej realite, kde vďaka ovládanie času prechádzate rôzne levely a situácie.

Arizona sunshine

Ocitnete sa v jaskyni po Zombie Apocalypse,kde hľadáte niekoho živého, či vlastne zdravého človeka, ktorý vás nechce zabiť. Budete sa brodiť naprieč púšťou, rôznymi dedinami, baňami, aj vojenskými základňami a hľadať jediné neinfikované mestečko. A tou je Arizona Sunshine.

The Blu

Zažijte úžas a veľkoleposť oceánu prostredníctvom série miest a stretnite sa tvárou v tvár s niektorými z najpopulárnejších druhov na planéte.

Tilt Brush

Štetec vám umožňuje maľovať v 3D priestore virtuálnej reality. Uvoľnite svoju kreativitu s trojrozmernými štetcami, hviezdami, svetlom a dokonca aj ohňom.

Vaša izba je vaše plátno. Vaša paleta je vaša predstavivosť.
Možnosti sú nekonečné
.

The Lab

V hre The Lab od svetoznámeho herného vyvojára Valve, budete mať na výber niekoľko zaujimavých hier. Od obyčajnej prechádzky po lese s robotickým psom, cez Secret Shop s podivnými a záhadnými predmetmi až po lukostreľbu či opravu pokazeného robota.

VR fun house

Urob krok a vstup do VR Funhouse a zaži virtuálny karneval plný zábavy a hier. Buď lukostrelec s plamennými šípy. Otestuj svoje zručnosti, strieľaj z kanónu, zistiť koľko krtkov vieš trafiť.

Munch

Pomôžte rybe Munch stať sa najväčšou rybou v mori tým, kde si prerazíte cestu do vyššieho potravinového reťazca vo virtuálnej realite, kde veľký jedia malých.

Quivr

QuiVr je definitívne najlepší zážitok z lukostreľby, pre virtuálnu realitu.
Zober luk, šípy a niektorých priateľov, aby ste bojovali proti nepriateľovi.

Job simulátor

Vo svete, kde roboti nahradili všetky ľudske práce, vstup do
"Job simulátora", a nauč sa ako niektoré práce naozaj fungujú.

Chceš byť automechanik, lekár alebo kuchár? Výber je čisto na tebe.

The Brookhaven Experiment

Brookhaven je VR strieľačka, kde ide o prežitie. Hráči budú musieť použiť zbrane a nástroje na to, aby prežili stále desivejšie vlny strašidelných príšer pri pokuse zistiť, čo spôsobilo začiatok konca sveta a prípadne tomu zabrániť.

Doom VFR

Doom VRF prináša naozaj rýchle, brutálne hranie pre fanúšikov série Doom do VR sveta. Hráte ako kybernetický preživší, ktorý je povolaný v boji proti invázii démonov pre udržiavanie poriadku a prevenciu katastrofického výpadku v zariadení Marsu.

Ultimate Booster

Pohojdaj sa na 200 m veľké hojdačke s úchvatnými výhľadmi alebo vyskúšajte iné výškové výzvy! Obrovské moderné mesto je vaše ihrisko. Výška a rýchlosť sú vaším pôžitkom.

Ocean Rift

Ocean Rift je prvý svetový safari park VR. Preskúmajte podvodný svet plný života, vrátane delfínov, žralokov, orkov, korytnaček, morských hadov, morských levov, veľrýb a dokonca aj dinosaurov!

Zombie training simulator

Ste naozaj pripravení na zombie apokalypsu?

Zombie Training Simulator je najmodernejším nástrojom na to ako sa pripraviť na zombie apokalypsu na svete. Vycvičíme ťa s opravdovými zbraňami, taktikami a scenári z reálneho sveta, aby sme zaistili, že budeš dobre vybavený, keď príde deň D.

Table tenis

Simulátor stolného tenisu. Zahrajte si so súpermi v online multiplayeru alebo cvičte proti pokročilému AI. S fyzikou navrhnutú tak, aby bola tak reálna aby ste zabudli že ste vo VR.

Everyday golf VR

Everyday golf VR je realistická golfová hra VR. Či už si hral golf alebo nie, hra je určená pre všetkých. Aj tak si hra zachováva realistické prvky.

ARK park

V ARK parku sa môžete stretnúť tvárou v tvár s prírodnými druhmi prostredníctvom atrakcií zábavného parku. Vstúpte sami alebo so skupinou dobrodružných priateľov a sledujte dinosauri, ktorí sa v divočine prechádzajú pred tvojmi svojimi oči!

Oasis: Ready player one

Ready Player One: OASIS beta je beta-fáza 2018 impresívneho virtuálneho vesmíru z filmu Ready Player One. V OASIS môžete ísť kamkoľvek, robiť čokoľvek, byť kymkolvek - jediný limit reality sú vaše vlastné predstavivosť.

Fallout 4

Fallout 4, legendárne postapokalypticke dobrodružstvo. Ponúka obrovský svet k preskúmaniu, veľa rozličných nepriateľov a RPG aspekt, ktorý vás zabaví na desiatky hodín. Nehostinný svet pustiny už čaká len na vás.

Virtualizer plošiny

VRZ Torment

Ponorte sa do očistného ostrova nemrtvych a umierajúcich. Vyriešte tajomstvo, aby ste unikli pri pokuse o prežitie. Nemrtvi sa dvíhajú, zombie zahlcujú krajinu a váš koniec sa rýchlo blíži! Vyzbrojte sa, odhaľte to, čo potrebujete k prežitiu, a uniknite nevyhnutnému.

Saga

Intense warfare

Intense warfare je najrýchlejší multiplayerová strieľačka vo VR. Používa rozsiahle možnosti pohybu, čo umožňuje bezkonkurenčne bitky 4v4 online alebo proti konfigurovateľným robotom.

Affected the Manor

V Affected the Manor ide o veľmi jednoduchú hru, kde vašou úlohou bude sa "len prejsť" po strašidelnom dome. Ak máte radi horový adrenalín, tak toto je pre Vás to práve. Už to nebude len rozvalenie sa pri popcorne v kine. Tu sa musíte rozhodovať sami, kam pôjdete, a kam sa pozriete.

Acan’s call

Meč a štít v ruke. Prebojujte si svoju cestu skrz vlny nepriateľov.

VR Shooter Guns

VR Shooter Guns je o holom prežitie v sci-fi prostredí. Strieľačka, ktorá vyžaduje zručnosť, rýchlosť a taktiku.