Tie najlepšie hry na hranie s kamarátmi

V našim PS4 Game Roome nájdete herné klasiky, tak aj najnovšie herné pecky.

Máme vždy posledné verzie futbalovej FIFY, najvyššia verzia arkádoviek Mortal Kombat, aj herné legendy ako Crash Bandicoot alebo NHL. A množstvo ďalších herných peciek!

FIFA 18

Fifa 18 zmazáva rozdiely medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešte sa na autentických futbalistov, tímy a užásnú atmosféru na štadiónoch.

Fifa 18 predstavuje technológiu Real Player Motion, úplne nový systém animácie, ktorý prináša novú úroveň odozvy a hračskej osobnosti - Cristiano Ronaldo a ostatní hráči sa pohybujú presne ako v reálnom svete. Ide o najväčší krok na poli inovácií herného systému v histórií série.

Crash Bandicoot

Zahraj si za Crasha alebo jeho sestričku Coco a preskackaj, prerotuj a na motorke prejdi tri strelené dobrodružstva, v ktorých sa stretneš prakticky so všetkým: od hovoriacich hodín až po šialené vodné prúdy. Vśetko to budeš robiť, aby si zachránil svet pred silami zla.

Znovu si užívajte tri najpamätnejšie dobrodružstvá v celej histórií Playstation, plne prepracovaná pre najnovšiu generáciu.

Gran Turismo Sport

Úspešná séria naozajstného automobilového simulátoru sa prvýkrát rúti na PlayStation 4, aby ti umožnila vyraziť na trať a ucítiť tep a vzrušenie vysokooktánových pretekov.

Každé vozidlo bolo digitálne vymodelované do najmenšieho detailu. Máš na to? A čo takto jazdiť za obľúbeného výrobcu vozidiel? Svoje odhodlanie môžeš otestovať v dvoch šampionátoch, oficiálne certifikovaných FIA.

NHL 18

Podmaňte si ľad vďaka komplexnému ovládaniu autenticky reagujúcich brankárov, úplne novému poňatiu súbojov pred bránkou, v útočnom aj obrannom pásme a vylepšenému systému kolíznej fyziky. Jednoducho ten najlepší herný zážitok.

Vďaka prepracovanému systému reflexných zákrokov, brankári vyhodnotia svoje postavenie, uhol a gólovú situáciu ešte pred prevedením svojho zákroku. Nové nasnímanie pohybu pomáha zreplikovať technické pohyby brankárov, ktoré prispeju k vierohodnosti ich chovania a schopnosti využiť ich fyzické proporcie pri prevedeniach reflexných zákrokov.

Mortal Kombat XL

Najznámejšia bojová séria vstupuje do novej generácie. Mortal Kombat XL prináša nebývalé filmový štýl s novou hrateľnosťou a ešte brutálnejšími chmatmi.

Mortal Kombat XL je definitívna verzia luxusnej bojovej hry, ktorá obsahuje všetky vydané rozšírenia a hlavne povestnú kolekciu bonusových postáv. V ich čele stojí neprekonateľný Predátor jeho luxusné smrtiace údery. Mortal Kombat je proste boj na život a na smrť. Žiadne kamoškovanie neexistuje. Aj preto sú finálne údery skutočné drsné a zároveň luxusne spracované.

God of War

Strhujúce prepracovanie kultovej hry, v ktorej sa spájajú pôvodné charakteristické prvky, s novou podobou Kratovho sveta a podmanivým príbehom z ríše severských božstiev.

Ponorte sa do výpravného, akčného dobrodružstva, ktoré je plné severskej mytológie. Ohromujúce prepracovanie hry God of War kombinuje všetky pôvodné, charakteristické prvky tejto kultovej série a spája ich s novými, fantastickými príbehmi.

Call od Duty: Advanced Warfare

Dej sa odohráva v roku 2054, kedy sa objavujú súkromné vojenské spoločnosti schopné zachrániť ľudstvo zničeného sveta, ktoré sa snaží vzchopiť po globálnom útoku na jeho armády a infraštruktúru. Vy ste vojak novej generácie.

Vybavený špičkovými schopnosťami exoskeletonu, technologickými vylepšeniami a high-tech zariadeniami vstúpte do radov vysoko trénovanej, špecializovanej jednotky odhodlanej získať prevahu v medziach pokročilého boja.

UFC 3

EA SPORTS UFC 3 přináší vylepšené animace i ztvárnění postav, zcela nový systém Knockout Physics a autentické herní prvky, díky kterým budou souboje působit realisticky a věrohodně.

Překvapte soupeře z klinče letmou pákou na ruku nebo rychlým přechodem na hák paty. Přidáním různých úderů a zakončovacích chvatů se zápasy v EA SPORTS UFC 3 posouvají na novou úroveň.