Heroes Laser Aréna – to je parádna Laser Game
Tá pravá zábava v Trnave!

Navrhli sme našu Arénu s jediným cieľom, aby ste sa kráľovsky bavili. V našej Aréne sa môžete tešiť na množstvo originálnych prvkov, dobre navrhnutých prekážok a naozaj veľký výber hudby, ktorú si k hre sami vyberiete.

Vďaka neustálemu zlepšovaniu a investíciám do vývoja si držíme status jednej z najmodernejších Laser Arén v Európe.

Aké sú možnosti rozdelenia hráčov pri hre nájdete tu: herné módy v Aréne.

Mega výber skvelej hudby k hre!
Profesionálne zložená, špeciálne pre Laser Game

V našej Laser Aréne nájdete veľký počet hudobných skladieb, ktoré si môžete k hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých okolitých Arén!

Môžete si vybrať hudbu z legendárnej mlátičky Mortal Kombat, strašidelného Aliena, hviezdných Star Wars, hity z 90. rokov, kultového Matrixu, a množstvo ďalších skvelých skladieb, ktoré boli zložené špeciálne pre Laser Game.

Kompletný výber hudby, vrátane ukážok, nájdete tu: hudba k hre.

Dokonale navrhnutá Laser Aréna
Od profesionálov z oboru

Naša Aréna bola navrhnutá odborníkmi, ktorí majú za sebou návrhy viac ako 15 Arén v Česku a na Slovensku, a pri našej si dali extrémne záležať.

V našej Aréne vás čaká oproti iným Arénam systém 3D prekážok, kedy má každá prekážka 4 použiteľné strany, za ktoré sa môžete schovať. Nie sú to teda len nejaké dosky, ktoré oddeľujú priestor. Každá naša prekážka je dostatočne široká, aby ste sa za ňu mohli schovať!

Zlé, červené oko Arény, ktoré vás neustále sleduje
Predstavujeme IronPod

Na strope našej Arény všetko sleduje zlé, červené oko: IronPod. Sleduje všetkých hráčov v Aréne, a pokiaľ sa mu ukážete, zasiahne vás.

Pokiaľ ho ale zasiahnete vy, váš laserový paprsok sa odrazí a zasiahne všetkých nechránených protihráčov v Aréne vašim menom! Body len potečú.

Naviac dostanete jednu z troch superschopností:
Neviditelnosť, špionsky mód alebo štít!

Čo získate za superschopnosti?

Zasiahnutím IronPoda získate okrem získaných bodov taktiež superschopnosť po dobu 30 sekúnd na základe zvoleného herného módu.

Neviditeľnosť Špión Štít

NeviditeľnosťŠpiónŠtít

Keď získate neviditeľnosť, na vašej veste sa vypnú všetky zvýraznené body a po dobu 30 sekúnd nie ste pre ostatných hráčov v aréne viditeľný, pretože v Aréne je takmer dokonalá tma. Ale vy ostatných hráčov vidíte! Keď sa stanete špiónom, prefarbíte sa na farbu súperovho tímu a ste votrelcom v ich radách! Predstavte si tú výhodu, kedy si súper myslí, že ste jeho spoluhráč a pritom vystrieľajte celý, nič netušiaci súperov tím! Keď získate štít, stávate sa na určitú chvíľu prakticky nesmrteľný. Pomôže vám odraziť 5 strieľ, ktoré by vás inak zasiahli a vyradili z hry. So štítom môžete s kľudom vbehnúť priamo k súperom a všetkých vystrieľať!

Neviditeľnosť získate v hernom móde Deathmatch. Špiónom sa stanete v hernom móde Tímová hra. Štít môžete získať pri zvolenom móde Arény SWAT.

Dokonalý zvuk s THX Ultra certifikáciou
Dali sme si záležať úplne na všetkom

V našej Aréne máme nainštalovaných neuveriteľných 64 reproduktorov — od nízkofrekvenčných subwooferov, cez stredové, až po výškové reproduktory.

Prinášame priestorový zvuk v plnej kvalite a certifikáciou THX Ultra. Zvuk je u nás proste úžasný a vybranú hudbu k hre si vychutnáte naplno!

Dokonalá a viditeľná hmla
Naviac s extra hustou hmlou na prianie!

V Aréne máme niekoľko silných výrobníkov hustej a viditeľnej hmly. Hmla vás pri hre dokonale obklopí a spolu s vami vybranou hudbou sa postarajú o dokonalý zážitok z hry.

Používame prémiovú, kvalitnú zmes do výrobníkov hmly, ktorá nešpiní oblečenie, a v Aréne ju skutočne uvidíte!

A pokiaľ máte záujem skúsiť skutočnú špecialitu, ponúkame bonus NAOZAJ VEĽA HMLY. Aréna sa zaplní takmer nepreniknuteľnou hmlou, kedy neuvidíte ani svoje vlastné nohy! Hra, taktika aj výsledný zážitok dostanú celkom iný rozmer. Odporúčame vyskúšať!

Špeciálna prekážka v Aréne – Recognizer
V jeho blízkosti nepriateľ nepozná, ku ktorému tímu patríte

Recognizer je dlhá, podsvietená prekážka — v Aréne ju celkom určite neprehliadnete. Vďaka modrému svetlu, ktoré Recognizer okolo seba vydáva, sa hráči v jeho okolí len obtiažne rozpoznávajú.

Naviac sa cez neho dá strieľať! Pokiaľ sa teda pohybujete v jeho tesnej blízkosti, nepriateľ nepozná, k akému tímu patríte!

Holografické zrkadlá
Uvidíte za roh a môžete skrz nich aj strieľať!

Je potrebné podotknúť, že toto nie sú žiadne štandardné zrkadlá, ktoré poznáte z kúpeľne! Jedná sa o špeciálne, hrubostenné dielektrické zrkadlá, ktoré sú extrémne odolné, takže vydržia prípadný náraz nie len váš, ale kľudne aj kladiva.

Čo je na nich ale úžasné je, že ukazujú čo (alebo kto) je za rohom. A pokiaľ niekoho v odraze holografického zrkadla uvidíte, môžete ho cez neho aj zasiahnuť!

V našej Aréne nájdete tieto zrkadlá dve. Takže keď na nich narazíte, dávajte si pozor, zobrazujú toho omnoho viac, než si myslíte. Naviac sa ich odraz mení v závislosti na polohe hráčov!

Vyvýšená prekážka Eagle Eye
Rampa, na ktorej máte celú Arénu ako na dlani

Uprostred našej Arény najdete vyvýšenú plošinu, ktorej hovoríme Eagle Eye. Má štyri rampy, po ktorých môžete na plošinu vybehnúť, a to z dvoch rôznych smerov.

Z plošiny vidíte takmer na celú Arénu, jej obsadenie teda poskytuje dobrú strategickú výhodu. A pokiaľ ju obsadí celý tím, tak ostáva urobiť jediné — vystrieľať ich!

Ale pozor, priamo nad plošinou bdie náš IronPod, ktorý v pravidelných intervaloch skenuje Arénu a strieľa po všetkých nekrytých hráčoch.

Najdetailnejšie výsledky z hry na svete!
Tu nemáme konkurenciu. Sme jednoducho najlepší

Po hre okamžite zobrazíme výsledky z vašej hry na veľkej televízii, a dostanete aj detailné tlačené výsledky, a to v slovenčine, angličtine alebo češtine!

Výsledky z hry sú prehľadné, detailné, v pútavej grafike, tématicky ladené podľa zvolenej hudby, a to vrátane nového systému hodností hráčov podľa úspešnosti a dosiahnutého skóre.

Podrobnejšie výsledky z hry žiadna iná Laser Aréna na svete neponúka.

Prednastavené mená, anonymné tímy… Nie u nás!
Sami si vyberiete hernú prezývku a meno vášho tímu!

Zatiaľ čo v niektorých Arénach máte jasne dané mená viest, s ktorými musíte hrať, u nás si ich vyberiete sami. Keď vás niekto zasiahne, budete hneď vedieť kto! A komu to máte oplatiť :-)

Pri hraní v Aréne – po zasiahnutí vás alebo protihráča – uvidíte ihneď na displeji, ktorý je na veste, koho ste zasiahli alebo kto práve zasiahol vás. Nemusíte si tak pamätať prednastavené prezývky všetkých hráčov, pretože spoluhráčov s ich vlastnými prezývkami už dávno poznáte!

A pomenovať si môžete aj svoj vlastný tím, ktorý potom uvidíte po hre vo výsledkoch na TV a v tlačených výsledkoch, ktoré si vezmete so sebou domov.

Po hre originálna fotka z hry
So sebou si odnášate zážitok, tlačené výsledky a fotku na fejse!

Okrem samotných výsledkov z hry – kto ako hral, koľkokrát ste protihráča zasiahli, ako si viedol výsledný tím apod. Pred hrou celú vašu skupinku odfotíme urobíme pár kúziel vo Photoshope a výslednu fotku hodíme na facebook.

Odnášate si tak nie len perfektný zážitok z hry a napumpované nohy, ale taktiež vytlačené výsledky z vašej hry a fotku celej skupiny v štýle Hviezdnych vojen!

Usmievaví a príjemní operátori
Vysvetlia pravidlá, prevedú vás hrou,
a odpovedia na akékoľvek otázky

Naši operátori sú profesionáli. Sú usmievaví, priateľskí a dobre zaškolení. Dokonale vás prevedú hrou, pútavo vysvetlia pravidlá a vtiahnu vás do hry ešte skôr, než začnete hrať!

90 % našich zákazníkov sa k nám vracia pravidelne, a nie je to len vďaka vynikajúcej Aréne, ale aj vynikajúcím operátorom, ktorí vytvoria príjemnú atmosféru.

U nás budete ako v bavlnke.
Naše priemerné hodnotenie je 4.9 z 5! :-)

Profesionálne moderné herné vybavenie
Posledná verzia systému EVO-5 s novými zbraňami a elektronikou

Vlastníme najmodernejšie dostupné vybavenie na svete, holandský laserový systém EVO-5, ktorý je zárukou skvelej zábavy.

Našim hráčom môžeme ponúknuť hru až 6 tímov v rôznych farbách — červená, modrá, zelená, žltá, tyrkysová a prekvapivo taktiež veľmi oblúbená ružová :-).

Parkovanie, šatne, skrinky
A po hre Playstation, Kofola, Pivečko alebo Virtuálna Realita!

U nás nájdete kompletné zázemie — zaparkujete pohodlne priamo pred vchodom.

Najdete u nás taktiež šatne s uzamykateľnými skrinkami.

Po hre alebo medzi hrami nemusíte len tak sedieť a čakať – môžete si dať Kofolu alebo pivko v našom bare, zahrať si s kamarátmi na Playstationu 4.

Navyše pre vás máme pripravený stolný fotbal a hokej úplne zadarmo.

Čo robiť po hre alebo medzi pauzami?Zahrajte si v našom Game Roome!