Event Room

Svet zábavy sa u nás neustále rozrastá a k Laser aréne, Virtuálnej reality, baru a Gameroom s PS4 pribudla ďalšia miestnosť – Event room.

Pravidelne v nej budeme organizovať zaujímavé prednášky, workshopy a kultúrne podujatia, ktoré potešia všetky vekové kategórie. Od serióznejších seminárov na rôzne témy, ktoré vám napomôžu sa orientovať v súčasných trendoch až po zábavné a oddychové eventy, pri ktorých zase opustíte z reality všedných dní.

Stačí pravidelne sledovať našu facebook stránku, kde sa dozviete všetky nadchádzajúce udalosti, na ktorých nemôžte chýbať!

Hľadáte vhodný priestor na vaše súkromné eventy a oslavy?

Eventroom ponúka všetko, čo potrebujete pre kvalitné podujatie – veľké plátno, štandardné vybavenie, zvukovú techniku, minibar a pódium. S radosťou vieme zabezpečiť aj špeciálne technické požiadavky a catering podľa vašich predstáv.

Okrem klasického školenia, prednášky, oslavy, či teambuildingu si program viete spestriť aj využitím laser arény alebo VR. Stačí nás len kontaktovať a my vám už pomôžeme vyladiť vaše predstavy do dokonalosti.

Naša Eventroom obsahuje pódium s projektorom, plátnom a komplet ozvučením a osvetlením. Na sedenie máme až 100 miest (prednáška, premietanie), alebo v kombináci s 12 timi stolmi sa pohodlne usadí 50 ludí (workshopy, kvízy, školenia). Priestor je uzatváratelný s vlastnou vzduchotnechnikou a barom na občerstvenie.