Hrá u nás tretina všetkých škôl v Trnave
Pre školy máme špeciálnu cenu!

Keď si prídete zahrať s celou triedou, budete hrať za špeciálnu cenu! Zahrajte si jednu z najmodernejších a najzábavnejších športových hier súčasnosti.

Pre koho je ponuka určená

Za špeciálnu cenu 4€ / hráč si môžete zahrať, keď prídete s celou triedou (aj s učiteľom) v rámci vyučovacieho času – 8.00 - 12.00 hod. Je potrebné, aby vás bolo aspoň 20 a učiteľ hrá zadarmo!

  • 4€ / hráč/ 1 hra
  • min. 20 ľudí + učiteľ
  • v čase od 8.00 - 12.00 hod

Kontakt

Heroes Laser Aréna sa nachádza na ulici Sladovnícka 15, kúsok od štadiónu.

  • Kontaktujte nás na e-mailovej adrese info@heroeslaserarena.sk. V e-maile na seba zanechajte telefonický kontakt, aby sme vás mohli skontaktovať
  • Alebo nám zavolajte na telefón +421 335 583 467

Ako to prebieha

Odporúčame zarezervovať toľko hier, aby si každý mohol zahrať aspoň 3-4 hry. V jednej hre môže hrať max. 11 hráčov, pri skupinke 20 žiakov teda odporúčame zarezervovať aspoň 6-8 hier, aby sa hráči prestriedali a každý žiak si zahral aspoň 3×. Jedna hra trvá 15 minút.

Príklady, ako skupinky žiakov rozdeliť, nájdete na stránke Ako naplánovať hry. Všetky nastavenia hry a rozdelenia hráčov si zvolíte až priamo na mieste, po vašom príchode do Arény.

Učiteľ hrá zadarmo! Prípadne, pokiaľ učiteľ nebude chcieť hrať, môže si dať v našom bare kávu alebo niečo podzub úplne zadarmo.

Cena

Platí sa za každého hráča, tj. v prípade škôl máme špeciálnu cenu 4€ / hráč za jednu hru (štandardná cena je 5€ , respektíve 4€ pri študentovi).

Pokiaľ teda žiak odohrá 3 hry, zaplatí 12€ .

Odporúčame si prečítať Ako sa pripraviť na hru, a taktiež Pravidlá hry.