Hudba je náš tromf
Naozaj veľký hudobný výber široko ďaleko!

V našej Laser Aréne nájdete najväčší počet hudobných skladieb, ktoré si môžete k hre sami vybrať. Máme najväčší výber zo všetkých Arén v okolí!

Nižšie si môžete prejsť všetky naše ponúkané skladby a pustiť si aj krátke ukážky. Jedná sa o profesionálne zloženú a obľúbenú hudbu, špeciálne pre Laser Game!

RESIDENT EVIL

Pre potešenie vyznávačov tvrdších hudobných štýlov sme namixovali naozaj diabolskú kombináciu! Nie len Marylinom Mansonom je tento motív živý, ale metalová rezba je alfou i omegou.

JAMES BOND 007

Vybavíte si z hlavy ústredný hudobný motív Jamesa Bonda? Tak teraz si ho skúste predstaviť v rytme drum n’ bass, pridajte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získate koncentrovanú zmes adrenalínu a vycibreného štýlu, na ktorom sú všetky „bondovky“ založené.

TRON ORIGINAL

Dynamický a energický motív inšpirovaný filmom Tron: Legacy a preložený hudbou od francúzského dua Daft Punk.

Pokiaľ ste v našej Laser Aréne ešte nikdy neboli, potom sa jedná o najlepší režim, ktorým začať!

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponorte sa doprostred vojny s našim úžasným vojnovým motívom. Dážď, blesky, zbrane, okolo lietajúce helikoptéry a do toho super bojová herná hudba!

Do hĺbky kosti pocítite všetky emócie, ktoré vojna vyvoláva, poznáte strach, vzrušenie, aj zármutok.

QUEEN & FLASH GORDON

Píše sa rok 1980 a prichádzaaaa… FLASH, …AAAAA! Kto by nepoznal kultovú klasiku Flash Gordon – film pre, ktorý Queeni urobili celý hudobný soundtrack. My sme tieto dve legendy spojili do jedného unikátneho hudobného motívu, pri ktorom si zaručene budete spievať!

Tie najlepšie skladby od Queen v netradičnom modernom kabáte, zmiešané s klasickým Flashom Gordonom – to jednoducho musíte vyskúšať!

TERMINÁTOR

Kultová sci-fi legenda ožíva v našej Aréne! Tento hudobný motív je výberom toho najlepšie-ho z filmovej série Terminátor – drsná hudba plná filmových hlášok, ktorá vás pri hre poriadne nakopne :)

A možno vás po hre “Árny” príde aj poplácať po chrbte ;) Hasta la vista baby!

STRÁŽCOVIA GALAXIE

Tak toto je jednoznačne "AWESOME MIX"!

Nasaďte slúchadlá rovnako ako Star-Lord, stlačte PLAY na svojom walkmane a nechajte sa unášať na vlne tých najlepších retro klasík, ktoré vás prinútia v Aréne trsať!

THOR: RAGNAROK

Preneste sa Bifröstom do Arény za burácanie boha blesku a zahrajte si pri tej najlepšej hudbe z nového super-hrdinského filmu Thor: Ragnarok.

Hru si užijete vrátane legendárneho Immigrant Songu od Led Zeppelin a nezabudli sme samozrejme ani na filmové hlášky!

Video trailer

STAR WARS

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Naviac sa môžete tešiť aj na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v doposiaľ nepoznanom znení!

Video trailer

NEED FOR SPEED & FAST AND FURIOUS

Naozaj rýchly a našlapaný motív plný spálených pneumatík, vône benzínu a burácajúcich motorov! Pre všetkých fanúšikov filmovej klasiky doplnené o elektro hudbu z hernej série NFS.

Takže skontrolovať olej, tlak v pneumatikách, pripútať sa, nastaviť zrkadlá, zaradiť rýchlosť, uvoľniť ručnú brzdu … A IDEMEEEE!

ALIEN

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou sci-fi režiséra Ridleyeho Scotta: Votrelec a Jamesa Camerona: Votrelci.

Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom nadupaný motív, ktorý vás prenesie na palubu ves-mírnej lode tesne pred jej explóziou. Odporúčame nie len milovníkom tohto kultového filmu.

Video trailer

MORTAL KOMBAT

Herná a filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým filmom Mortal Kombat.

Rave hudba, basy, vrátane známeho Finish Him!

Video trailer

-->

WESTERN

Obsahuje najznámejšiu a zároveň aj najkrajšiu filmovú hudbu Ennia Morricona. Westernové klasiky, v kto-rých hral Clint Eastwood, Henry Fonda alebo Jamie Foxx.

Poznáte tiež z filmov Quentina Tarantina! Tento motív si zamilujete!

Video trailer

VIANOČNÝ ŠPECIÁL

Vianoce sú tu! Jedine s našim Vianočným špeciálom môžete okúsiť vianočnú atmosféru v ktorúkoľvek ročnú dobu.

Garantujeme, že si v aréne budete spievať! :-)

Video trailer

TRANSFORMERS & LINKIN PARK

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup so štipkou dup-stepu, naviac obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

Video trailer

MARVEL VS DC

Priali ste si niekedy stretnúť sa so Spider-Manom, Iron Manom, Batmanom alebo trebárs so Supermanom? S týmto našim akčným motívom ich budete mať takmer na dosah! Rýchla hudobná pecka, pri ktorej sa budete baviť!

Ozajstný nárez pre všetkých komiksových fanúšikov!

Video trailer

MATRIX

Dokážete sa vyhnúť letiacej guľke? V našej aréne áno! Poriadne nabitý motív toho najlepšieho z triló-gie Matrix.

Filmové hlášky, zvukové efekty a legendárny soundtrack, všetko spojené v jednom unikátnom motíve!

Video trailer

ROCKY & EXPENDABLES

Hudobný motív pre poriadnych chlapov! Plný tvrdej rockovej hudby, ktorá vás maximálne nakopne do hry. Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Video trailer

90's SERIAL HITS

Absolútna pecka a kráľ medzi hudobnými motívmi! Ak vás nenakopne tento motív, tak už žiadny! Dallas, Pobrežná hliadka, Pokémoni, Akty X, Power Rangers,… Skrátka najlepšie zo seriálov deväťdesiatych rokov.

Vráťte sa do dôb svojho mládí a pusťte si ku hre svoj obľúbený seriál!

Video trailer