Rezervácia: On-line rezervácie
+421 335 583 467
info@heroeslaserarena.sk Kde nás nájdete: Heroes Laser Aréna
Sladovnícka 15
Trnava Väčšie akcie: Teambuilding pre firmy
Ponuka pre školy

Virtuálna realita

V našej Laser Aréne sa nachádza aj najkomplexnejšie centrum virtuálnej relity na Slovensku!

Otvorením celej novej časti Heroes Virtual Arena sme navýšili kapacitu sedenia na dvojnásobok - teraz máme až cez 120 miest na sedenie - a zároveň sme rozšírili pole zábavy o všetky dostupné formy najmodernejšej virtálnej reality.

Každú z nich sme tématicky rozdelili do troch farebne odlišných miestností s vlastným sedením pre komfortné posedenie s celou partiou! Stačí si vybrať a vychutnať si zážitok z alternatívnej reality!

Červená Racing miestnosť

Prvá miestnosť je venovaná pravému pôžitku z jazdy! Umiestnili sme sem tri profesionálne závodné kreslá s volantom a pedálmi, ktoré sme napojili na najnovšiu konzolu Playstation 4 PRO a dva počítače napojené na Hi-Tech OCULUS RIFT. Vďaka týmto špičkovým setom virtuálnej reality v kombináci so závodným kresom si užijete akúkoľevk jazdu vo svojom obľúbenom aute ako na reálnej trati. Nechýba ani samozrejmosť zahrať si spolu s kamarátom závod v spoločnej virtuálnej realite! Stačí už len zaradiť rýchlosť a nechať sa unášať zákrutami!

Modrá HTC VIVE miestnosť

Priestor určený na skákanie, uhýbanie sa raketám, balansovanie na horskej dráhe alebo strielanim mimozemštanov vo vesmíre! Celá modrá miestnosť má rozlohu 20 metrov štvorcových a je určerná len pre Vás a Vašu realitu! Táto miestnosť je zameraná na všetky možné pohybové hry, kde využívame na interakciu s virtuálnou realitou aj dva pohybové senzory v rukách. Pestrosť hier v tejto miestnosti je nekonečná - od detských hier cez kreatívne až po akčné strielačky!

Zelená miestnosť Virtualizer

Špecialitou Heroes Virtual Arena sú práve plošiny Virtualizer - absolútna novinka a špička vo svete Virtuálnej reality. Nielenže vidíte, počujete a dotýkate sa vo vlastnom svete, ale môžete sa aj plne neobedzene pohybovať vo virtuálnom svete vdaka plošine v ktorej ste uchytený a máte umožnený 360 stupnovy pohyb. Môžete sa plne oddat zážitku z iného sveta a už vás nebude limitovať nič. Plošiny máme smaozrejme dve, takze sa môžete utkať so svojím kamarátom vo virtuálnom súboji!

Každá miestnosť má svoje vlastné priestranné sedenie, kde si môže celá skupina užiť zábavu so sledovania kamarátov v inom svete. Pri každej virtuálnej realite je na stene obrovská televízia tekže viíte čo vidí váš kamarát v inej realite.

Rezervujte si svoju hru: VR.HeroesLaserArena.sk

Kontakt:
+421 335 583 467
info@heroeslaserarena.sk