Rezervácia: On-line rezervácie
+421 335 583 467
info@heroeslaserarena.sk Kde nás nájdete: Heroes Laser Aréna
Sladovnícka 15
Trnava Väčšie akcie: Teambuilding pre firmy
Ponuka pre školy

Laser Aréna s najnovším vybavením a exkluzívnymi možnosťami

V našej Laser Aréne nájdete ako dokonalé miesta na ukrytie sa, väčšie odhalené priestory pre skutočnú arkádovou strieľačku, a zároveň aj miesta na taktické kempovanie.

Našu Arénu sme navrhli do posledného detailu — od perfektne umiestnených prekážok, cez najnovšie technológie a vybavenie, až po exkluzívne herné možnosti, s ktorými u nás hráči prídu do styku.

A to najlepšie: v strede Arény je obrovská dlhá vyvýšená plošina so štyrmi nájazdmi a dvoma priechodzími pruhmi. Takú ste ešte nevideli! :-)

Perfektná hudba

Máme skvelý výber profesionálnej hudby, ktorá bola vytvorená špeciálne pre Laser Game. Hudba je inšpirovaná hudbou, ktorú poznáte. Naše hudobné motívy neustále rozširujeme, takže sa u nás nebudete nikdy nudiť.

Rozmanité herné módy

Zahrať si môžete Deathmatch — teda štandardnú arkádovku v režime všetci proti všetkým, kedy nemáte žiadnych spoluhráčov, žiadnych tímových kolegov ani nikoho, kto by vám kryl chrbát. Ste sami proti všetkým a hráte len za seba.

AK vás omrzí klasická arkádovka, sú tu Tímové hry. Rozdeliť sa môžete hneď do niekoľkých tímov, potom každý tým bojuje za svoju farbu. Spolupracujete, kryjete si chrbát, bránite svoje pozície a spoločne so spoluhráčmi musíte vybiť nepriateľské tímy. Tímové hry sú veľmi variabilné a môžete sa rozdeliť až do 6 tímov.

IronPod — zlé, červené oko Arény

IronPod hľadá v Aréne hráčov a ak nejakého nekrytého nájde, zastrelí ho. Pokiaľ je však IronPod sám zasiahnutý nejakým hráčom, predá mu jednu zo superschopností: neviditeľnosť, alebo špiónsky mód.

Keď dostanete neviditeľnosť, vaša vesta zhasne a v temnej hmlou naplnenej Aréne ste prakticky neviditeľní. Protihráči dostávajú zásahy a nechápu, odkiaľ sa berú. V špiónskom móde sa prefarbíte do farieb tímu protihráčov a navonok tak pôsobíte, ako by ste boli v ich tíme. Ale vy nie ste! Excelentná príležitosť infiltrovať nepriateľský tím a všetkých ich od chrbta postrieľať :-).

Špeciálna prekážka Recognizer

Recognizer je špeciálny typ žiariacej prekážky, ktorá okolo seba eliminuje farebnosť. Ak se teda pohybujete alebo dokonca strieľate okolo tejto prekážky, je ťažké rozoznať, za aký tím bojujete — a či ste spoluhráč alebo nepriateľ. Unikátna možnosť na dokonalé krytie.

Tajomná hmla

Celý priestor Arény je kompletne zahmlený a pripravený na vašu hru. Viditeľnosť tak akurát, ale na druhý koniec nedovidíte. V Aréne máme niekoľko profesionálnych výrobníkov hmly, ktoré dokreslia úžasnú atmosféru, ktorou Laser Game ponúka.

A ako špeciálny bonus pre fanúšikov hororových filmov a všetkých, ktorí sa radi boja, ponúkame extra bonus „Strašne veľa hmly“. Aréna sa celá zaplní hmlou, viditeľnosť sa zníži na jeden až dva metre a vy vidíte len vašu zbraň a najbližšie prekážky tesne pri vás. Musíte spomaliť svoj krok a doslova hľadať súpera ukrytého v hustej hmle. Skutočná bomba pre skutočných majstrov! :-)

Šatne a wifi…

V Aréne máme šatne s uzamykateľnými skrinkami. Občerstviť sa môžete v našom bare a rýchlu WiFi pre našich hráčov máme tiež. Sme pripravení na všetko! :-)

Viac o herných módoch