Rezervácia: On-line rezervácie
+421 335 583 467
info@heroeslaserarena.sk Kde nás nájdete: Heroes Laser Aréna
Sladovnícka 15
Trnava Väčšie akcie: Teambuilding pre firmy
Ponuka pre školy

Úžasná hudba k hre

Výber hudby je jedným z našich triumfov. Ponúkame niekoľko profesionálnych hudobných motívov, ktoré naviac neustále rozširujeme.

Je len na vás, aký hudobný podkres si vyberiete. Pri svojich hrách môžete hudobné motívy prestriedať a vyskúšať ich tak všetky.

Matrix

Kultový film ožíva v našej Aréne! Zvuky letiacich guliek, rýchle autá, bojové umenie...skrátka poriadne nadupaný motív plný toho najlepšieho z trilógie Matrix.

Marvel vs DC

Super nadupaný hudobný motív, so všetkými superhrdinami ktorých poznáte. Motív, pri ktorom sa budete baviť!

Need for Speed & The Fast and The Furious

Poriadne rrrrrrrrrrrrrrýchly hudobný motív plný spálených gúm, vône benzínu, chrómovaných diskov a karbónových bodykitov :)Toto, je jazdaaaaa!

Transformers & Linkin Park

Motív inšpirovaný filmovou trilógiou Transformers, kde čakajte techno-trancový nášup s trochou dup-stepu, navyše obohatený o ústredné piesne kapely Linkin Park v špeciálnych, predĺžených mixoch!

Rocky & The Expendables

Hudobný motív pre skutočných chlapov, plný poriadnej rockovej muziky, ktorá vás maximálne nabudí do hry! Nemajte so súperom ŽIADNE ZĽUTOVANIE a dajte mu tvrdý KNOCKOUT!

Alien

Hudobný motív inšpirovaný legendárnou filmovou Sci-fi režiséra Ridleyho Scotta: Votrelec a Jamesa Camerona: Votrelci. Po sľubnom začiatku nasleduje temný a hororom našľapaný motív, ktorý vás prenesie na palubu vesmírnej lodi tesne pred jej explóziou.

Star Wars

Kto by nepoznal slávny ústredný motív Hviezdnych vojen! Môžete sa tešiť naviac na kapelu z kantíny, súboj svetelných mečov alebo Darth Vaderov „Imperial March“ v dosiaľ nepoznanom prevedení!

Vianočný špeciál

Vianočný nadupaný motív plný toho najlepšieho z vianočných pesničiek! Špeciálny hudobný motív, ktorý zahreje a navodí pohodu a který nehráme len vo vianočnom období :)

90's Serial Hits

Špeciálny a veľmi obľúbený retro hudobný motív inšpirovaný seriálmi 90. rokov. Pokémoni, Pobřežná hliadka, Knight Rider, X-files, Strážci vesmíru alebo Ninja korytnačky…

Mortal Kombat

Herná aj filmová hudba inšpirovaná legendárnou akčnou hrou a nemenej známym kultovým snímkom Mortal Kombat. Rave hudba, basy, vrátane známeho „Finish Him!“

Western

Obsahuje najznámejšiu a zároveň i najkrásnejšiu filmovú hudbu Ennia Morriconeho a westernové klasiky, v ktorých hral Clint Eastwood, Henry Fonda alebo Jamie Foxx. Tento motív si zamilujete!

Rezervujte si svoju hru